українська російська англійська
Анатолій Близнюк: Ми працюємо в ідеології розвитку, орієнтованого на громаду
17.08.2011 | 16:39
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

«В рік 20-ї річниці незалежності ми не зупиняємось на досягнутому, а рухаємося далі. В кожному регіоні країни визначені пріоритетні об’єкти та продовжується їх реалізація» – сказав у ході брифінгу Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк.

У Львівський області в селі Задністря Самбірського району буде відкритий фельдшерсько-акушерський пункт, який буде надавати первинну долікарську допомогу. Мешканці села поза очі назвали вже його «Будинок лікаря». Фельдшер на першому поверсі приймає пацієнтів в спеціально обладнаному приміщенні, а на другому – знаходиться його помешкання.

Важко переоцінити значення кожного об’єкта, кожної будівлі, введеної в експлуатацію до свята. Проте, основним своїм завданням на перспективу Мінрегіон бачить досягнення такого рівня життя, економічного та суспільного розвитку, коли об’єкти, подібні до нинішніх святкових, будуть буденною справою влади всіх рівнів.

«За кожним таким об'єктом знаходяться люди з їх проблемами та інтересами. Ми працюємо в ідеології розвитку, орієнтованого на громаду. З наступаючим святом! Любимо Україну, як казав мій видатний земляк Володимир Сосюра» - наприкінці брифінгу підкреслив Анатолій Близнюк.

 

 

версія для друку