українська російська англійська
Микола Азаров поставив завдання активізувати роботу міжурядової українсько-туркменської комісії
17.08.2011 | 19:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров поставив завдання активізувати роботу міжурядової українсько-туркменської комісії. Про це він заявив під час зустрічі у середу з Віце-прем'єр-міністром - Міністром закордонних справ Туркменістану Рашидом Мередовим.

«Нам потрібно активізувати роботу спільної міжурядової українсько-туркменської комісії. На жаль, за останні 8 років засідання комісії практично не відбувалися. Тому те, що зараз такий імпульс для активізації роботи комісії наданий, безумовно, позитивно. Тому що механізм роботи комісії передбачає вирішення усіх проблемних питань оперативно", - зазначив Микола Азаров.

Глава Уряду додав, що міжурядова комісія - це дієвий механізм для активізації торговельно-економічної співпраці.

Він висловив глибокий жаль, що з 2005 року «помаранчева команда» практично зруйнувала широкомасштабне співробітництво з Туркменією, надзвичайно вигідні контракти на постачання газу і взагалі послабила позиції України в середньоазіатському регіоні.

Водночас Прем'єр-міністр підкреслив, що Україна зацікавлена у співпраці з Туркменістаном не лише у паливно-енергетичному комплексі, а й у багатьох інших галузях.

«Для нас Туркменістан - це не лише газ, це й можливість інтенсивних обмінів у найрізноманітніших сферах, не тільки у промисловій галузі, а й у галузі сільського господарства. Ми зацікавлені у співробітництві у науковій, культурній та інших сферах», - відзначив Микола Азаров.

 

версія для друку