українська російська англійська
Микола Присяжнюк зустрівся з Міністром сільського господарства КНР
18.08.2011 | 12:44
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Сьогодні в рамках візиту до Китайської Народної Республіки Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк зустрівся з Міністром сільського господарства Китайської Народної Республіки Ханом Чанфу. Сторони обговорили перспективи українсько-китайського співробітництва в аграрній сфері та створення агротехнопарку на території України.

У ході візиту також заплановано відвідання керівником Мінагрополітики китайських підприємств та зустрічі з бізнес-колами КНР. Окрім того, сьогодні у Пекіні відбувається засідання українсько-китайської підкомісії у галузі сільського господарства, на якому будуть обговорені питання щодо створення спільного агротехнопарку на території України, а також перспективи співробітництва у галузі харчової промисловості, ветеринарної медицини та інженерно-технічного співробітництва.

Нагадаємо, 20 квітня в Києві відбулося Перше засідання Комісії зі співробітництва між Україною та КНР, у ході якого було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством сільського господарства Китайської Народної Республіки з питань спільного будівництва агротехнопарку.

Українсько-китайський технологічний парк в агропромисловій галузі – це спільний інноваційний проект, що об’єднує інвестиційні проекти в галузі агропромислового комплексу, зокрема, щодо вирощування зернових і олійних культур, будівництва потужностей з їх переробки, будівництва тваринницьких комплексів, потужностей з виробництва кормів, проведення дослідницьких робіт у галузі тваринництва та рослинництва.

У період з 14 по 20 серпня відбувається візит української делегації на чолі з Міністром аграрної політики та продовольства України Миколою Присяжнюком до Китайської Народної Республіки та Народної Республіки Бангладеш.

 

версія для друку