українська російська англійська
Держрезерв планує прийняти на зберігання 1 мільйон тонн зернових
18.08.2011 | 14:42
Прес-служба Державного агентства резерву

Держрезерв планує в 2011 році максимально завантажити свої підприємства зерном нового врожаю. Про це повідомив Голова Державного агентства резерву України Олексій Лелюк.   Підстави для  таких прогнозів надає динаміка завантаження підприємств системи резерву, яка збільшилася на 60% - в порівнянні з попереднім роком.

 На думку  керівника Держрезерву, ДП системи резерву, які працюють з зерновою групою, можуть  прийняти на зберігання 1 мільйон тонн зернових.  «Сьогодні у нас вже зберігається понад півмільйона тонн зерна, це без урахування соняшнику і кукурудзи, врожай яких збирається пізніше», - підкреслив Олексій Лелюк.

«Ми змогли за дуже короткий проміжок часу налагодити ефективну роботу більшості  державних підприємств системи резерву, забезпечити їх завантаження та стабільну роботу.  Це допоможе вирішити проблеми з заборгованістю  по заробітній платі, які ще є у Держрезерві. Вважаю, що через деякий час у Держрезерві забудуть про таке ганебне явище, як заборгованість по зарплаті», - наголосив Олексій Лелюк. Він також повідомив, що зараз новий менеджмент Агентства шукає шляхи виводу з кризи двох  держпідприємств, які знаходяться на заході та сході України, з метою поновлення  їх роботи, подолання кризових явищ.

 

версія для друку