українська російська англійська
Прем'єр-міністр ознайомився з найсучаснішими вітчизняними науковими розробками
18.08.2011 | 16:45
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров відвідав павільйон «Наука» загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна», присвяченої 20-ій річниці Незалежності України, де ознайомився з найсучаснішими вітчизняними науковими розробками.

Під час відвідання виставки Прем’єр-міністру зробили експрес-кардіограму на вітчизняному приладі «ФАЗАГРАФ», призначеному для оперативної оцінки стану серцево-судинної системи, яка за допомогою портативного мікропроцесорного сенсора реєструє електрокардіосигнал  через пальці рук, і за 30 секунд надає інформацію про стан серцево-судинної системи.

Як зазначив розробник приладу Леонід Файнзільберг, у Прем’єр-міністра все в порядку з серцево-судинною систему. «У Вас все у порядку з серцево-судинною системою, і це надзвичайно хороший результат для Вашого віку», - сказав він, звертаючись до Миколи Азарова.

Глава Уряду ознайомився з найсучаснішими розробками практично в усіх наукових галузях та пообіцяв підтримку перспективним проектам, в першу чергу тим, які можуть бути застосовані у програмі імпортозаміщення.

Крім того, Прем’єр-міністр попросив протягом тижня встановити  у його робочому кабінеті програмне забезпечення, розроблене вітчизняними вченими інституту Геофізики, яке дозволяє в он-лайн режимі спостерігати за змінами в атмосфері та власноруч відстежувати погоду на всій території України. Досі Глава Уряду користувався  інформацією Гідрометеоцентру в паперовому вигляді.

 

 

версія для друку