українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд розвиватиме амбулаторії сімейної медицини
19.08.2011 | 11:55
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд розвиватиме амбулаторії загальної лікарської практики (сімейної медицини). Про це на брифінгу, за результатами робочої поїздки по місту Києву, повідомив Прем’єр-міністр Микола Азаров.

«Ми на Харківському масиві відкрили нове приміщення амбулаторії сімейної медицини, подивилися, як вона буде працювати. Я поговорив із людьми і переконався, що необхідно розвивати таку практику, необхідно розвивати такі амбулаторії», - наголосив Микола Азаров.

Крім того, Прем’єр-міністр ознайомився з роботою дитячого діагностичного центру, що у Дарницькому районі м. Києва, заслухав інформацію голови КМДА Олександра Попова щодо плану реформування первинної медико-санітарної допомоги у столиці та оглянув амбулаторію загальної лікарської практики. Також Микола Азаров взяв участь в урочистому відкритті нового приміщення амбулаторії сімейної медицини у Дарницькому районі.

Так само Голова Уряду у Парку культури та відпочинку «Партизанської Слави» ознайомився із проектами розвитку паркової інфраструктури міста Києва.

 

версія для друку