українська російська англійська
Микола Азаров дає шанс Міністру охорони здоров'я виправити ситуацію
19.08.2011 | 12:31
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров не виключає можливості звільнення Міністра охорони здоров'я Олександра Аніщенка в разі, якщо ситуація із закупівлею ліків не зміниться, проте дає шанс діяти рішуче. Про це він заявив у п'ятницю на брифінгу в Києві.

"Претензії до Аніщенка є. Зараз все залежить від самого Аніщенка. Якщо він почне працювати так, як це повинен робити Міністр, значить буде працювати. Не почне - будемо шукати іншого Міністра. Питання про його роботу вирішуватимемо протягом найближчих кількох тижнів", - сказав Микола Азаров і підкреслив: головне - вирішити питання забезпечення громадян усіма необхідними ліками. За його словами, ті рішення, які ухвалив Уряд, дадуть змогу найближчим часом цю проблему розв'язати.

Нагадаємо, 17 серпня на засіданні Кабміну Микола Азаров заявив, що МОЗ протягом восьми місяців не впоралося зі своїми обов'язками, створивши надзвичайну ситуацію щодо забезпечення ліками хворих, зокрема,  на гемофілію. За цей час Міністерством керували два міністри.

Прем'єр-міністр доручив Міністерству надзвичайних ситуацій зв'язатися з безпосередніми виробниками ліків і протягом двох тижнів у повному обсязі забезпечити хворих необхідною кількістю препаратів.

Вчора Міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога вилетів до Австрії для переговорів з виробниками.

Микола Азаров поінформував також про створення комісії з розслідування причин блокування закупівлі ліків для хворих на гемофілію та визначення персональної  відповідальності керівників МОЗ.

 

версія для друку