українська російська англійська
Микола Азаров: Відсутність на робочому місці Черновецького не впливає на якість роботи столичної влади
19.08.2011 | 12:55
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Усі питання життєдіяльності та розвитку столиці Уряд вирішує з головою Київської міськдержадміністрації Олександром Поповим, і відсутність на робочому місці Київського міського голови Леоніда Черновецького не впливає на якість роботи столичної влади. Про це у п'ятницю заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на брифінгу в парку Партизанської слави під час знайомства з програмою розвитку парково-рекреаційних зон Києва.

"Усі питання життєдіяльності столиці я зараз вирішую з чинним головою КМДА. Для мене немає жодних проблем, і для Уряду так само", - відзначив Микола Азаров.

Водночас він спитав, чому відсутність на робочому місці Леоніда Черновецького хвилює журналістів, в той час як і кияни, і їх представницький орган – Київрада цим не переймаються.

"Чи є якісь проблеми у Києві через те, що Черновецького немає на робочому місці? У киян від цього є проблеми? – звернувся глава Уряду до мешканців Дарницького району, які разом з Прем’єр-міністром знайомилися з проектами реконструкції київських парків. І отримав заперчниу відповідь.

«Можливо, нехай ще повідпочиває?", - запитав Глава Уряду.

"У Попова виходить? Виходить. А йому заважає відсутність Черновецького? Не заважає", - сказав Микола Азаров.

 

версія для друку