українська російська англійська
Мінінфраструктури створить належні умови для збільшення обсягів перевезення вантажів по Дніпру
19.08.2011 | 12:04
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністерство інфраструктури України працює над створенням належних умов для розвитку судноплавства на Дніпрі. Наразі Департаментом державної політики в галузі морського і річкового транспорту Мінінфраструктури визначено основні заходи з реалізації поставленого Віце-прем’єр-міністром України – Міністром інфраструктури Борисом Колесніковим завдання щодо збільшення частки перевезень вантажів по Дніпру наявним флотом державних та приватних судноплавних компаній.

Зокрема, тарифна політика як на водному, так і на залізничному транспорті вимагає вдосконалення. Крім того, потрібно зменшити кількість та тривалість процедур контролю з боку контролюючих органів. Також існує необхідність оновлення річкової інфраструктури.

Для вирішення зазначених питань Міністерством інфраструктури створено Робочу групу з питань відновлення перевезень водним транспортом та удосконалення тарифної політики у суміжних видах транспорту, до складу якої увійшли й представники Укрзалізниці.

Найближчим часом планується провести перше засідання Робочої групи, що й стане наступним кроком у вирішенні питань забезпечення належних умов розвитку вантажоперевезень по Дніпру.

Довідка.

Питання забезпечення належного розвитку перевезення вантажів по Дніпру обговорювались на нараді Міністерства інфраструктури України за участю представників річкових портів та судноплавних компаній, які здійснюють перевезення вантажів внутрішніми водними шляхами України.

Учасники обговорили основні механізми та заходи стимулювання розвитку судноплавства на Дніпрі. Крім того, представники судноплавних компаній та річкових портів виклали своє бачення основних проблем, що перешкоджають збільшенню обсягів перевезень річковим транспортом, а також надали пропозиції щодо шляхів їх вирішення.

 

версія для друку