українська російська англійська
Новий менеджмент "Укрнафти" впевнений, що зробить її "компанією-чемпіоном"
19.08.2011 | 15:15
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

ПАТ «Укрнафта» може суттєво збільшити видобуток нафти і покращити свої результати за рахунок вдосконалення менеджменту, проведення ІРО в Лондоні, концентрації зусиль на покращанні існуючих активів та за рахунок впровадження передових технологій. Про це повідомив Голова правління ПАТ «Укрнафта» Пітер Ванхєке під час зустрічі з Прем’єр-міністром Миколою Азаровим.

«Ми розробили план, щоб «Укрнафта» була ефективною і прозорою компанією, для чого необхідно покращити її організацію, адже чим краща організація, тим кращий бізнес», - зазначив він, додавши: «Ми хочемо створити кращу організацію і конкурентоспроможний сервісний сектор».  За його словами, ці ініціативи вже реалізовуються і на високий результат керівництво компанії очікує вже до кінця цього року – початку наступного.

На сьогодні, як відзначив Пітер Ванхєке, керівництво компанії вирішує питання, пов’язані з обмеженим обсягом інвестиційних коштів та покращенням використання наявних активів. «Зокрема, ми будемо концентруватися на використанні горизонтального буріння і гідророзриву», - зауважив він. При цьому Голова правління висловив впевненість в успішності запланованих заходів, наголосивши на якнайшвидшому їх впровадженні. Він також підкреслив, що для суттєвих змін компанія розраховує на вливання крупних інвестицій.

Крім того, на його думку, досягненню кращих результатів компанії  буде сприяти рішення Уряду щодо проведення ІРО в Лондоні: «Я думаю, що це буде виключно важливим для компанії в плані залучення інвестицій, а також хорошим показником для України як держави».

«Ми можемо з «Укрнафти» зробити чемпіонську компанію. Із Вашою підтримкою, вважаю, це цілком реально зробити», - наголосив Пітер Ванхєке, звертаючись до Миколи Азарова.

 

версія для друку