українська російська англійська
Україна та Австрія активізують співпрацю у торговельно-економічній сфері
19.08.2011 | 14:41
Прес-служба Міністерства закордонних справ

У рамках участі у міжнародній конференції «Зальцбурзька трилогія» 18 серпня ц.р. Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко провів зустріч із Віце-канцлером, Федеральним міністром з європейських і міжнародних справ Австрії Міхаелем Шпіндельеггером.

Під час зустрічі було висловлено високу оцінку сучасного стану українсько-австрійських відносин, а також обговорено перспективи активізації двосторонньої взаємодії, насамперед, у торговельно-економічній сфері (Австрія входить до п’ятірки країн-найбільших інвесторів у вітчизняну економіку).

Окрема увага під час розмови міністрів була приділена поглибленню політичного діалогу, зокрема організації восени ц.р. офіційного візиту до Києва Глави МЗС Австрії.

Віце-канцлер Австрії підтвердив готовність офіційного Відня надавати підтримку євроінтеграційним прагненням України, зокрема у контексті завершення переговорів з Європейським Союзом щодо Угоди про асоціацію, включно зі створенням зони вільної торгівлі, а також імплементації Плану дій ЄС із лібералізації візового режиму для українських громадян.

У центрі уваги перебували також питання підготовки до Саміту Східного партнерства Євросоюзу у Варшаві 29-30 вересня ц.р., а також тіснішої взаємодії у рамках Стратегії ЄС щодо Дунайського регіону.

У ході зустрічі Міністр К.Грищенко також детально ознайомив заступника Глави Федерального Уряду Австрії із внутрішньополітичною ситуацією в Україні, наголосивши на незворотності курсу демократичних реформ та утвердження верховенства права.

 

 

версія для друку