українська російська англійська
Економіка України розвивається планово й прогнозовано
22.08.2011 | 09:30
Прес-служба Міністерства фінансів

Завдяки виваженій та збалансованій державній політиці економіка України розвивається планово й прогнозовано.  На цьому наголосив 19 серпня Перший заступник Міністра фінансів Анатолій Мярковський під час спільної прес-конференції з Першим заступником Голови Національного банку України  Юрієм Колобовим (тема прес-конференції «Стан фінансової системи держави та сучасні виклики для української економіки: антиінфляційні заходи»).

Анатолій Мярковський поінформував про стан внутрішнього ринку. Так, за 7 місяців 2011 року відбулося зростання промисловості на 8,7%. Позитивна динаміка зростання спостерігається у галузях, що працюють на внутрішній ринок. Зокрема, зафіксовано зростання легкої промисловості на 11,4%, деревообробної галузі - 12,9%, виробництва будівельних матеріалів - 13,2%, будівництва - 13,6% та сільськогосподарського виробництва - 9,1%.

Він зазначив, що завдяки стабільному економічному розвитку темпи зростання реального ВВП за оцінками експертів становлять близько 5%.

«У цілому економіка України розвивається планово й прогнозовано, що є результатом виваженої та збалансованої державної політики», - наголосив Перший заступник Міністра фінансів.

 

версія для друку