українська російська англійська
Уряд знаходить можливості для збільшення соціальних стандартів та вживає всіх необхідних заходів з метою утримання інфляції
22.08.2011 | 10:23
Прес-служба Міністерства фінансів

Уряд знаходить можливості для збільшення соціальних стандартів та вживає всіх необхідних заходів з метою утримання інфляції. Про це повідомив Перший заступник Міністра фінансів Анатолій Мярковський під час спільної прес-конференції з Першим заступником Голови Національного банку України  Юрієм Колобовим, що відбулася 19 серпня.

«Уряд знаходить можливості для збільшення соціальних стандартів. Про це свідчить ріст реальної заробітної плати, яка за 6 місяців поточного року зросла на 8,1%», - зазначив Анатолій Мярковський.

«При тому, що було збільшено соціальні показники, дефіцит державного бюджету за 7 місяців 2011 року скоротився у 3,2 рази (порівняно до минулорічного періоду) та складає 8,6 млрд. гривень», - зауважив Перший заступник Міністра фінансів.

За словами Анатолія Мярковського, капітальні видатки державного бюджету у січні-липні поточного року становили 10,7 млрд. гривень та зросли порівняно з відповідним минулорічним періодом у 1,7 рази.

На прес-конференції було порушено й тему урядової політики врегулювання тарифів. Зокрема, повідомлено про затвердження стандарту з недопущення необґрунтованого зростання тарифів на житлово-комунальні послуги; збільшення пропозиції сільськогосподарської продукції та її доступності для споживачів (використання Аграрним фондом необхідного інтервенційного резерву, який складає 5 млрд. гривень у бюджеті 2011 року); врегулювання компенсації державою непідвищення тарифів на газ та тепло для населення (збільшення статутного фонду НАК «Нафтогаз України» на 8,5 млрд. гривень).

 

версія для друку