українська російська англійська
Визначено населені пункти найкращого благоустрою
22.08.2011 | 10:54
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ

Кабінет Міністрів України схвалив проект розпорядження «Про підсумки щорічного всеукраїнського конкурсу „Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку” за 2010 рік» на своєму засіданні 17 серпня ц.р.

За умовами конкурсу переможців визначають у шести категоріях населених пунктів – відповідно до кількості мешканців. Згідно зі схваленим актом, кращими містами у 2010 році у перший категорії стали Київ та Харків, другій – Вінниця та Івано-Франківськ, третій – Іллічівськ Одеської області та Енергодар Запорізької, четвертій – Славутич Київської області та Монастирська Тернопільської. У п’ятій та шостій категоріях найкращими визначено Решетилівку Полтавської області, Чорнобаївку Черкаської області, Петропавлівську Борщагівку Києво-Святошинського району Київщини та Гнилиці Підвилочиського району на Тернопільщині.

Як зазначено в розпорядженні, участь у конкурсі взяли 68 міст, сіл і селищ  України, 39 з яких увійшли до переліку населених пунктів найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку у 2010 році.

 

версія для друку