українська російська англійська
Наукові розробки у тваринництві та птахівництві підтримуються з держбюджету
22.08.2011 | 18:30
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Кабінет Міністрів України сьогодні прийняв постанову «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програми селекції у тваринництві та птахівництві в науково-дослідних господарствах».

Документ визначає механізми використання коштів, передбачених у загальному фонді Державного бюджету України за бюджетною програмою «Селекція у тваринництві та птахівництві в науково-дослідних господарствах», розміри здійснення доплат за рахунок бюджетних коштів на виконання програми селекції у тваринництві та птахівництві в науково-дослідних господарствах, напрями робіт і порядок надання звітності про використання бюджетних коштів. Зокрема, кошти будуть спрямовані на доплати за виконані роботи у сфері селекції у тваринництві та птахівництві в науково-дослідних господарствах Національної академії аграрних наук.

Прийняття цього документу сприятиме підвищенню рівня селекційно-племінної роботи та ефективному використанню коштів Державного бюджету за відповідною програмою.

 

версія для друку