українська російська англійська
Юрій Бойко: Найближчим часом буде проведено ряд аукціонів з виділення площ для видобутку сланцевого газу в Україні
23.08.2011 | 10:13
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Провідні компанії світу проявляють значний інтерес до видобутку сланцевого газу в Україні і мають намір взяти участь в аукціонах з виділення площ для розробки родовищ.

Про це в інтерв’ю програмі «Енергонагляд» на «5 каналі» заявив Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко.

«Декілька компаній вже прийшли - це перш за все американські компанії, європейські: голландська Shell, а також італійська Eni. Я знаю, що найближчим часом буде проведено ряд аукціонів з виділення площ на видобуток сланцевого газу», - повідомив Юрій Бойко.

Підтвердженням значного зацікавлення видобувних компаній світу в розробці українських покладів сланцевого газу, Міністр вважає очікувану участь керівників найбільших світових нафтогазових компаній у низці конференцій, проведення яких заплановане в Україні восени 2011, які організовує авторитетна у світі компанія IHS CERA за підтримки Міненерговугілля, щодо питань видобутку газу з нетрадиційних джерел в Україні.

«У вересні ми проводимо першу конференцію, у листопаді – другу конференцію з видобутку сланцевого газу за участю керівництва найбільш відомого агентства – CERA, яка є провідною енерго-консалтинговою компанією в світі. Це буде дуже важливо - на цей захід приїдуть усі провідні компанії і будуть вирішувати, яким чином брати участь у цій програмі (з видобутку сланцевого газу)», - наголосив Юрій Бойко.

версія для друку