українська російська англійська
Микола Азаров: Співробітництво України з Бразилією розвивається успішно
23.08.2011 | 12:40
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Бразилія - основний стратегічний партнер в Латинській Америці, співробітництво України з цією державою розвивається успішно. Нині уже є ряд масштабних проектів, зокрема в космічній галузі, суднобудуванні. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров сьогодні під час зустрічі з Губернатором штату Парана Федеральної Республіки Бразилія Карлосом Альберто Рішею.

«Уряд значну увагу приділяє регіональному співробітництву. Такий потужний штат Бразилії, як Парана цікавий для співпраці з нашими областями. Товарообіг нині складає півмільярда доларів, і ми зацікавлені в тому, щоб він зростав, такі контакти безумовно сприятимуть цьому. Сфери співпраці дуже широкі - це і суднобудування, авіабудування, хімічна промисловість, цікавою є співпраця в фармацевтичній галузі тощо», - зазначив Прем’єр-міністр України.

Крім того, Микола Азаров наголосив, що Бразилія для нас, не зважаючи на відстань, дуже близька країна. Тут проживає близько півмільйона вихідців з України, у штаті Парана – більше 400 тисяч етнічних українців. Дуже характерним є те, що візит губернатора штату Парана, котрий також очолив делегацію представників бізнесових кіл - вихідців з України,   саме в переддень Дня Незалежності співпав з Днем української общини в Бразилії.

Зі свого боку губернатор штату Парана Федеральної Республіки Бразилія Карлос Альберто Ріша подякував за зустріч та теплий прийом.

«Враховуючи те, що у нас проживає велика община українців, ми особливо підтримуємо співпрацю з Україною. У складі нашої делегації багато бізнесменів, зацікавлених у інвестиціях. Нині штат Парана експортує в Україну каву та м'ясо свинини. Також ми  зацікавленні у співпраці з вашими спеціалістами у галузі суднобудування, нафтовидобування», - казав Карлос Альберто Ріша.

 

 

версія для друку