українська російська англійська
Бразилія пропонує Україні спільно розробляти шельф Чорного моря
23.08.2011 | 15:26
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Бразилія пропонує Україні розглянути можливість спільно видобувати на шельфі Чорного моря нафту та газ. Про це повідомив Надзвичайний та Повноважний Посол Бразилії в Україні Антоніо Фернандо Круз-де-Мело під час зустрічі Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з Губернатором штату Парана Федеральної Республіки Бразилія Карлосом Альберто Рішею.

«Нещодавно відбувся візит спеціалістів бразильської компанії Petrobras, котрі зацікавлені у співпраці з українськими підприємствами щодо видобутку нафти та газу у Чорному морі. Нині є гарні новини, зокрема, намір налагодити спільне виробництво газогенераторів, які встановлюються на платформи з видобутку газу та нафти. Таке виробництво планується в Бразилії у співпраці з українською компанією «ЗаряМашпроект». За цим проектом, Petrobras планує закупити 200 згаданих турбін впродовж десяти років», - розповів Посол Бразилії в Україні.

Наразі тривають переговори для пошуку оптимального вирішення питання щодо геологічної розвідки та видобутку нафти та газу у Чорному морі.

Прем’єр-міністр України у відповідь на звернення Посла Бразилії Антоніо Фернандо Круз-де-Мело зазначив: «Я доручу Міністерству економічного розвитку і торгівлі провести необхідну роботу».

 

 

 

версія для друку