українська російська англійська
Міжнародний валютний фонд позитивно оцінює "рішучість України забезпечити досягнення цілей програми "стенд-бай"
25.08.2011 | 11:18
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Міжнародний валютний фонд позитивно оцінює рішучість України забезпечити досягнення цілей, поставлених програмою «стенд-бай». На  цьому наголосив спеціальний радник МВФ Девід Лінтон у заяві, яку він зробив 24 серпня.

Девід Лінтон повідомив, що у вівторок у Вашингтоні  він зустрівся з Міністром фінансів України Федором Ярошенком, Міністром енергетики та вугільної промисловості України Юрієм Бойком та  заступником Голови Національного банку України Ігорем Соркіним. Під час зустрічі було обговорено останні події у економіці України та глобальний економічний контекст, а також прогрес у рамках реалізації «Угоди «стенд-бай».

«Я підкреслив важливість ефективної економічної політики та реформ для того, щоб упоратися із затримками та завершити другий перегляд програми», - зазначив у своїй заяві Девід Лінтон.

Спеціальний радник МВФ наголосив, що «представники влади України ще раз підтвердили свою рішучість забезпечити досягнення цілей, поставлених програмою «стенд-бай», та запровадження очікуваних заходів».

Наступний візит місії МВФ до Києва планується наприкінці жовтня.

 

версія для друку