українська російська англійська
Мінагрополітики ініціює відновлення бюджетної дотації за екологічно чисте молоко
25.08.2011 | 16:26
Прес-служба міністерства аграрної політики та продовольства

Мінагрополітики підготувало проект постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін до розмірів бюджетної тваринницької дотації на 2011 рік», яким передбачено надання виробникам дотацій за екологічно чисте молоко, продане підприємствам для виготовлення продуктів дитячого харчування, в сумі 750 гривень за 1 тонну. Про це сьогодні повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

«Ми врахували численні звернення регіонів стосовно відновлення бюджетної дотації за екологічно чисте молоко власного виробництва і підготували відповідну постанову. Таке рішення стимулюватиме  сільськогосподарських товаровиробників до виробництва екологічно чистого молока, сприятиме забезпеченню виробників продуктів дитячого харчування сировиною та наповненню вітчизняного ринку високоякісним дитячими продуктами в достатніх обсягах», - повідомив Микола Присяжнюк.

За словами Міністра, відмова від виплати дотації минулого року призвела до вкрай скрутного фінансового становища виробників. «Витрати на виробництво молока, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування, значно вищі, адже воно ґрунтується на органічному землеробстві. Тому наша принципова позиціяпідтримувати таких виробників», - підкреслив очільник Мінагрополітики.

Проект постанови схвалений Урядом і після доопрацювання його Мінагрополітики у відповідності до вимог регламенту буде зареєстрований та введений в дію.

версія для друку