українська російська англійська
Ріелтори, будівельники та торгівці стрімко збільшили сплату податків
25.08.2011 | 17:31
Прес-служба Державної податкової служби

Податкова віддача від операцій з нерухомістю у поточному році зросла майже вдвічі. Про це повідомив заступник Голови Державної податкової служби України Олександр Клименко під час оперативної наради.

Суб’єкти господарювання, зайняті у цій сфері, перерахували до бюджету на 8,9 млрд. грн. більше, ніж торік (всього – 17,7 млрд. грн.)”, - зазначив Олександр Клименко.

Також серед «рекордсменів» - підприємства добувної промисловості, що збільшили сплату податків та зборів на 7,9 млрд. грн., або в 1,8 рази.

Таким же є показник зростання платежів від галузі оптової та роздрібної торгівлі. Бюджет додатково отримав 6,7 млрд. грн.

У півтора раза зросли надходження від будівельників (на 1,1 млрд. грн.), а також від підприємств, що займаються виробництвом газу, води та електроенергії - на 3,2 млрд. грн.

Заступник голови ДПС пояснює таку динаміку впровадженням нових методів боротьби з тіньовою економікою та ухиленням від оподаткування.

Всього з початку року до державного бюджету надійшло 107,2 млрд. грн., що перевищує показники минулого року на 38,8 млрд. грн., або в 1,6 рази.

 

версія для друку