українська російська англійська
Мінрегіонбуд наголошує на важливості залучення інвестицій у новітні технології
26.08.2011 | 14:25
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Григорій Семчук наголошує на необхідності вкладення капітальних інвестицій у новітні технології у сфері житлово-комунальних послуг, зокрема вивезення побутових відходів. Про це він заявив в Будинку Уряду під час відеоконференції з питань впровадження роздільного збору твердих побутових відходів в Україні.

«Капітальні інвестиції повинні вкладатися у новітні технології, щоб не завезли нам технології, які давно вже відмерли», - підкреслив заступник Міністра. При цьому він наголосив на готовності фахівців Міністерства надавати відповідні консультації з питань запровадження новітніх технологій. 

За його словами, у сфері надання послуг на вивезення побутових відходів є зацікавленість іноземних інвесторів, зокрема, Світового банку та німецького банку «KfW».

Григорій Семчук також повідомив, що Міністерство плідно працює з Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами. За його словами, найближчим часом у Києві буде проведено перший тендер по національному проекту «Чисте місто», який входить до десятки нацпроектів, якими опікується Президент України.

«Будуть підібрані спеціалісти чи фірми, які будуть розробляти проект. У бюджеті передбачено 20 млн. грн. на розробки», - повідомив він.

За проектом «Чисте місто» планується побудувати 10 сміттєсортувальних заводів у містах України.

 

 

версія для друку