українська російська англійська
В Україні 5-10 вересня пройде ХІІІ чемпіонат Європи з водних видів спорту
29.08.2011 | 15:53
Прес-cлужба Державної служби молоді та спорту

З третього по десяте вересня 2011 року в Ялті та Києві відбудеться  ХІІІ чемпіонат Європи з водних видів спорту категорії "Мастерс".

На прес-конференції з нагоди проведення змагань, що відбулася у понеділок, 29 вересня, Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін нагадав, що в березні 2010 року Європейська ліга плавання (LEN) надала право проведення в Україні ХІІІ чемпіонату Європи з водних видів спорту категорії "Мастерс". У програмі чемпіонату: змагання з плавання, зі стрибків у воду, з синхронного плавання та змагання з плавання в морі на відстань три км.

«Україна все частіше стає господинею престижних міжнародних спортивних турнірів, що свідчить про зростання авторитету нашої держави в світі. Це честь і відповідальність, це досвід, це стимул до розвитку різних видів спорту», - сказав Голова Держслужби.    

Для участі в чемпіонаті до України приїдуть близько двох з половиною тисяч учасників та гостей із близько 37-38 країн Європи. Вік учасників: від 25 роківі більше. Так, найстаршою учасницею на змаганнях зі стрибків у воду стане 89-річна спортсменка з Великої Британії Рене Паддифут, яка виступатиме у змаганнях з триметрового трампліна та вишки! Загалом у змаганнях зі стрибків у воду братимуть участь понад 100 спортсменів із 16 країн Європи.

Як повідомив Державний тренер з плавання, перший віце-президент Федерації плавання України Андрій Власков, судитимуть змагання близько 200 суддів, до організації та проведення змагань залучать понад 160 волонтерів.

Урочисте відкриття ХШ Чемпіонату Європи "Мастерс" зі стрибків у воду в Києві відбудеться в басейні ЦСКА Збройних сил України (Повітрянофлотський п-т, 6) 6 вересня 2011 року о 17:00.

 

 

версія для друку