українська російська англійська
Всім об'єктам туристичної інфраструктури присвоюватиметься категорія, - ініціатива Мінінфраструктури
30.08.2011 | 11:22
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Встановлення та зміна категорій об’єктам туристичної інфраструктури України здійснюватиметься за новими правилами, побудованими на принципах публічності, оперативності та з використанням сучасних інформаційних технологій. Мова йде не тільки про «зірковість» готелів, а й про введення єдиної класифікації для всіх туристичних об’єктів, що дозволить українцям та гостям нашої держави отримати абсолютно об’єктивну інформацію про той чи інший об’єкт.

Напрацювання відповідного проекту постанови Кабінету Міністрів України щодо порядку встановлення та зміни виду категорій об’єктів туристичної інфраструктури здійснюється Міністерством інфраструктури.

Проектом також буде встановлено чіткий порядок доведення до споживачів інформації про вид та категорію об'єкта туристичної інфраструктури.

Як зазначив Віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков, за основу розробки нормативно-правової бази у сфері туризму взято одну з кращих світових практик, який зробив Анталію одним з провідних курортів світу.

За словами Бориса Колеснікова, для приваблення туристів влада розглядає як пріоритетний напрямок будівництво дво-, три- та чотиризіркових готелів, наявність яких сприятиме розвитку масового туризму. «Безперечно, нашим пріоритетом був і є розвиток внутрішнього туризму. Окрім ідеї для цього потрібно створювати відповідні умови», - зазначив Борис Колесніков.

Міністерством інфраструктури як головним органом у сфері туризму розроблено та направлено на погодження проект постанови про передачу функцій уповноваженого органу із встановлення категорій готелям. Видачу свідоцтв буде поновлено після прийняття цієї постанови.

Для громадського обговорення документ, який регламентуватиме порядок встановлення та зміни виду категорій об’єктів  туристичної інфраструктури, буде оприлюднено у вересні 2011 року на офіційному сайті Мінінфраструктури.

 

Довідка

Проект постанови КМУ щодо порядку встановлення та зміни виду категорій об’єктів туристичної інфраструктури підготовлено у зв’язку з підписанням Президентом України Закону України «Про внесення змін до статті 19 Закону України «Про туризм» від 8 липня 2011 року N 3679-VI.

Функції Міністерства культури та туризму України з видачі свідоцтв про встановлення категорії готелю припинились відповідно до Указів Президента України від 8 квітня 2011 року №444 та від 12 травня 2011 року № 581.

 

версія для друку