українська російська англійська
Микола Азаров: Усі районні лікарні забезпечать мамографами
30.08.2011 | 12:05
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив розробити програму щодо забезпечення усіх лікарень сучасними мамографами. Про це Прем’єр-міністр заявив у Харкові під час відвідання ДП «Науково-дослідний інститут радіотехнічних вимірів «Радмір».

Глава Уряду підкреслив, що всі районні лікарні Харківської області забезпечені мамографами і тепер цей досвід буде перенесений на інші регіони.

«Ми ставимо перед собою завдання щоб такі мамографи з’явилися у кожній районній лікарні, не тільки у Харківській області, а й по всій країні. Таке завдання буде поставлено, і у вас не повинно бути сумнівів, що це завдання буде виконано», - сказав Микола Азаров.

Крім того, Прем’єр-міністр зазначив, що Уряд розробляє програму імпортозаміщення та, зокрема, власного виробництва медичного обладнання, яке не поступається найкращим світовим зразкам. «Наприклад, імпортних рентгенівських препаратів ми могли б закупити сто, а вітчизняних, на ці ж кошти - могли б закупити 250 – 300 одиниць, які не поступаються іноземним зразкам».

 

 

версія для друку