українська російська англійська
Користувач Facebook подякувала Прем'єр-міністру за вирішення питання забезпечення вакцинами
30.08.2011 | 17:41
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Під час спілкування Прем'єр-міністра Миколи Азарова з користувачами Facebook було піднято питання про забезпечення медикаментами. Зокрема, кілька користувачів Facebook поставили перед Прем'єр-міністром питання про те, що немає необхідної кількості вакцин для дітей і немає ліків для хворих на гемофілію. За дорученням Глави Уряду питання вирішене позитивно.

Була створена урядова комісія, яка провела оцінку бездіяльності деяких керівників МОЗ та розробила заходи для виправлення ситуації. Микола Азаров різко розкритикував керівництво Міністерства охорони здоров'я за непрофесійний підхід до справи. Вчора після заслуховування звіту комісії Глава Уряду звернувся до Президента з поданням про притягнення до дисциплінарної відповідальності Міністра охорони здоров'я та його заступників.

«Спасибі вам, Миколо Яновичу, за вирішення питання із забезпеченням дітей вакцинами», - сказав користувач Facebook під час відвідин Прем'єр-міністром Харківської обласної лікарні. Микола Азаров у свою чергу відповів, що він доручив, щоб усіма необхідними вакцинами вся Україна, і Харківська область зокрема, у вересні були забезпечені.

«Михайле Марковичу, ось ця дівчинка познайомилася зі мною по Facebook, вона ставила питання з вакцин. Керівники МОЗ сказали, що вакцина повинна надійти у вересні, але я тебе прошу зайнятися, щоб у нас Харків був забезпечений вакцинами», - сказав Прем'єр-міністр, звертаючись до голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна.

 

 

версія для друку