українська російська англійська
Андрій Клюєв: До 1 жовтня підприємства ПЕК та ЖКГ мають бути підготовлені до безперебійної роботи в опалювальному сезоні
31.08.2011 | 09:20
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі

До 1 жовтня місцеві органи виконавчої влади мають забезпечити завершення підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 року.

Відповідне доручення дав Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв на селекторній нараді з керівниками всіх регіонів України.

«В останні дні літа ми маємо перевірити готовність об’єктів до безперебійної роботи в осінньо-зимовий період і виправити ситуацію там, де це необхідно», - наголосив він.

Андрій Клюєв зазначив, що до початку опалювального сезону планувалося провести капітальний ремонт 803 котелень, тоді як на сьогодні фактично відремонтували – 585 (або 73%). За його словами, найнижчі показники готовності - в Івано-Франківській (79%), Миколаївській (78) та Чернівецькій (76%) областях. Водночас у Києві проведення таких робіт навіть не розпочиналося, заявив Перший віце-прем‘єр-міністр.

Крім того, вже замінено 81% котлів, капітально відремонтовано - 83% котлів. Приблизно така ж ситуація склалася і в сфері підготовки теплових мереж: відремонтовано і підготовлено до експлуатації 84% теплових пунктів.

Андрій Клюєв зауважив, що незадовільним залишається рівень заготівлі твердого та рідкого палива: вугілля заготовлено на 68%, а створення запасів рідкого палива - лише 37% від запланованої потреби.

За його словами, до експлуатації підготовлено 82% водопровідних і каналізаційних очисних споруд. Недостатніми темпами ця робота ведеться в Криму, Івано-Франківській, Закарпатській, Волинській, Полтавській, Чернівецькій та Хмельницькій областях.

Як зауважив Андрій Клюєв, комплексну підготовку житлового фонду завершено на 80%. Низькими темпами проводяться роботи з промивання опалювальних систем у Харківській (70 %) та Черкаській (72 %) областях, зазначив він. «Звертаю увагу, що у Херсонській області виконання таких робіт взагалі не заплановано. У Кіровоградській і Чернівецькій областях навіть не заплановано ремонту систем гарячого водопостачання, а у Херсонській – холодного водопостачання», - підкреслив перший заступник керівника Уряду.

Андрій Клюєв звернув увагу керівників усіх регіонів на необхідності термінового завершення робіт з підготовки шкіл та інших навчальних закладів. За його словами, готовність соціальних об’єктів до опалювального сезону складає 88% (школи - 89,5%, дитячі садки - 89,3%, лікарні - 81,2 %), а найнижчі показники їх готовності в місті Києві (73%), у Херсонській (71%), Черкаській (73%) та Закарпатській областях (74%). 

Андрій Клюєв також наголосив на недостатньому рівні готовності об’єктів вулично-дорожньої мережі – у середньому 68%. За його словами, також є проблеми із запасами посипочного матеріалу та реагентів: у м. Києві (40% до потреби) та Закарпатській області (43%).

 

 

 

версія для друку