українська російська англійська
Злітно-посадкова смуга аеропорту "Львів" буде відкрита 25 грудня цього року
31.08.2011 | 11:01
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Злітно-посадкова смуга ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» буде відкрита 25 грудня цього року. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков під час робочої поїздки до Львова.

За словами Бориса Колеснікова, термінал буде відкритий навіть раніше: зараз проводиться велика підготовка та тренування персоналу, який буде працювати в новому терміналі аеропорту «Львів».

Під час оглядин будівництва нового терміналу Борис Колесніков поспілкувався із молодими людьми, які є претендентами на роботу в аеровокзалі: «З вами зустрічають та покидають Україну, і 90% вражень від нашої держави залежить саме від вас», - сказав Борис Колесніков, зауваживши, що до роботи в аеропорту буде задіяна перш за все молодь – випускники українських вузів.

«Злітно-посадкова смуга та новий пасажирський термінал Львівського аеропорту відповідатимуть усім світовим стандартам, що дозволить приймати великогабаритні літаки та обслуговувати значну кількість пасажирів», - сказав Віце-прем'єр-міністр України.

Нагадаємо, першу чергу злітно-посадкової смуги Львівського аеропорту відкрито до Дня Незалежності України. Її довжина 1630 метрів: реконструкція існуючої частини довжиною 835 метрів та новозбудована смуга на 795 метрів. Окрім того, введено в експлуатацію кермові доріжки №5 і №8 та перон №2.

Міжнародний аеропорт «Львів» запрацює на повну потужність вже до кінця березня 2012 року.

 

версія для друку