українська російська англійська
Мінекономрозвитку розробить механізм оприлюднення маркетингових планів держави в усіх галузях економіки
31.08.2011 | 11:43
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі розробити механізм створення і оприлюднення маркетингових планів держави в усіх галузях економіки. Відповідне доручення Глава Уряду дав у середу на засіданні Кабміну.

"Уже поточного року ми впровадимо нову систему відносин з учасниками ринку. Одночасно із затвердженням бюджету ми повинні поінформувати суспільство та учасників ринку передусім про масштабні програми та проекти, тобто про пов'язані з ними державні закупівлі. Доручаю Міністерству економічного розвитку і торгівлі розробити механізм створення і оприлюднення таких маркетингових планів держави в усіх галузях", - наголосив Микола Азаров.

Прем'єр-міністр зазначив, що, на жаль, зараз відсутній інформативний діалог з вітчизняними товаровиробниками, які чекають від влади чіткої інформації, прозорості рішень та прогнозованості дій.

Водночас Микола Азаров доручив органам місцевої влади заздалегідь інформувати громадян про те, на вирішенні яких проблем будуть сконцентровані зусилля, наприклад, на будівництві автошляхів, реконструкції водопроводів, заміні ліфтів тощо. "Головне, щоб реально вирішувалась якась однозначно важлива для людей проблема. А ще через рік - інша. Воля, послідовність і грамотні управлінські рішення в інтересах людей - ось чого я вимагаю від міністерств, відомств і голів регіональних адміністрацій", - підсумував Глава Уряду.

 

версія для друку