українська російська англійська
Укрзалізниця своєчасно і в повному обсязі виконує фінансові зобов'язання перед партнерами
01.09.2011 | 10:13
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту "Укрзалізниця"

За 8 місяців 2011 року Укрзалізницею погашено майже 2,3 млрд. грн. за довгостроковими кредитами, лізинговими платежами тощо.

Фінансова дисципліна, своєчасне та в повному обсязі виконання своїх зобов’язань по розрахунках з фінансовими установами, банками, лізинговими компаніями та іншими інвесторами – безумовний пріоритет у діяльності нового керівництва Укрзалізниці.

«Найважчий період з виплат уже позаду. Укрзалізниця вчасно та чітко розраховується зі своїми кредиторами, впевнений, що наша політика у цьому питанні стане запорукою майбутньої конструктивної співпраці з фінансовими інститутами», - зазначив генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак.

Без затримок, відповідно до умов договорів, здійснювалися платежі з кредитів ЄБРР, Дойче Банку та Барклейз Банку. Так, у серпні поточного року залізницями своєчасно та згідно з умовами випуску погашені облігації внутрішнього займу на суму 753,7 млн. грн. У серпні погашено кредит Барклайз банку в розмірі 45 млн. дол. У жовтні 2011 року буде повністю погашено кредит Дойче Банку, який було направлено на фінансування будівництва мостового автомобільно-залізничного переходу через р. Дніпро у м. Києві.

Результатом такої фінансової політики стало скорочення кредитного портфелю підприємства, погашення існуючих прострочених платежів,  відновлення довіри до фінансової прогнозованості та надійності залізничного монополіста. Нині залізниці України не мають жодних прострочених платежів за своїми фінансовими зобов’язаннями. Укрзалізниця активно розпочала роботу із залучення довгострокових кредитних ресурсів на виконання довгострокових програм оновлення основного рухомого складу.

 

версія для друку