українська російська англійська
Микола Азаров: Співпраця України і Митного союзу можлива виключно у форматі "3+1"
01.09.2011 | 10:48
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Співпраця України і Митного союзу можлива виключно у форматі «3+1». Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на відкритій лекції, яку він провів сьогодні для студентів Київського національного університету ім. Т.Шевченка.

«Для того, щоб нам приєднатися до Митного союзу, потрібно переглянути всі угоди, які ми ухвалювали з членами СОТ. Це реально? Це абсолютно нереально. От чому ми кажемо своїм російським партнерам: давайте розпочнемо рух на користь економічної співпраці в рамках формули, запропонованої Президентом України «3+1», - зазначив Микола Азаров.

За словами Глави Уряду, в рамках співпраці з Митним союзом у форматі «3+1» Україна готова розглядати угоди, які діють в межах цього об’єднання. «Президент України запропонував формулу співпраці в форматі «3+1», і ми можемо поступово починати розгляд тих угод, які підписані в рамках Митного союзу. По мірі того, як ми будемо їх вивчати і розглядати, до якихось із них будемо приєднуватися. Тобто ми запропонували нормальний поетапний процес співпраці України з Митним союзом», - наголосив Микола Азаров.

версія для друку