українська російська англійська
Уряд схвалив Загальнодержавну програму подолання та запобігання бідності на період до 2015 року
02.09.2011 | 09:37
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Кабінет Міністрів України схвалив проект закону „Про затвердження Загальнодержавної програми подолання та запобігання бідності на період до 2015 року”. Рішення датоване 31 серпня 2011 року.

За інформацією Мінсоцполітики, проект Програми розроблено на виконання Указу Президента України від 26.02.2010 № 274 „Про невідкладні заходи з подолання бідностіз урахуванням положень Програми економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільствоконкурентоспроможна економіка, ефективна держава”.

Метою Програми є здійснення заходів до 2015 року, спрямованих на зниження рівня бідності, подолання бідності серед працюючих та сімей з дітьми, особливо багатодітних сімей, а також інших категорій громадян.

Програма визначає основні напрями подолання бідності, зокрема щодо підвищення соціальних стандартів, сприяння зайнятості населення, удосконалення оплати праці, підвищення пенсій, здійснення реформування пенсійної системи, соціального страхування, системи соціального захисту, медичного обслуговування, соціальної підтримки молоді, сімей та захисту прав дітей.

Для оцінки бідності передбачається запровадити відповідні критерії, а також моніторинг ефективності виконання Програми.

версія для друку