українська російська англійська
Уряд перевірить цільове використання підприємствами легкої промисловості коштів, отриманих від податкових пільг
02.09.2011 | 13:32
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд перевірить цільове використання підприємствами легкої промисловості коштів, отриманих від податкових пільг. Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров під час спілкування у п'ятницю з колективом приватного підприємства "Ярослав".

Микола Азаров поцікавився у працівників підприємства, наскільки у них зросла заробітна плата після запровадження норми Податкового кодексу, яка звільняє вітчизняну легку промисловість від сплати податку на прибуток. Працівники поінформували про незначне збільшення зарплати - приблизно на 100 грн.

"Ми для чого звільнили вас від сплати податку на прибуток? Для того, щоб оновлювалося виробництво, щоб підвищувалась заробітна плата. Майте на увазі, ми перевіримо, як підприємства використовують ці пільги", - сказав Прем'єр, звертаючись до директора ПП "Ярослав".

Водночас Глава Уряду закликав приватних підприємців створювати асоціації для вирішення проблем та відстоювання їхніх інтересів.

"Ми хочемо, щоб приватні підприємства створювали асоціації, і ці асоціації повинні якісно лобіювати їхні інтереси", - зазначив Микола Азаров.

Керівник підприємства, у свою чергу, поінформував Прем'єр-міністра про непрозорість та корупційність проведення тендерних процедур. "На звичайному тендері потрібно заплатити відкат 30%. Я не можу платити відкат 30%, оскільки мені потрібно платити податки", - сказав директор.

"Так і не платіть. У нас є телефони гарячої лінії і у Президента, і у Прем'єр-міністра. Подзвоніть хоч раз і скажіть, що вимагають відкат. Повірте мені - на наступний день такі особи будуть звільнені", - наголосив Глава Уряду.

Приватне підприємство "Ярослав" спеціалізується на випуску постільної білизни, подушок, ковдр, спеціального та форменого одягу, дитячої нижньої білизни, рушників. Загальний асортимент становить понад 700 найменувань. На підприємстві сформовано замкнутий технологічний цикл із виготовлення швейних і трикотажних виробів. Продукція підприємства реалізовується на вітчизняному ринку та експортується до зарубіжних країн.

 

версія для друку