українська російська англійська
Микола Азаров запросив Главу саудівського Уряду відвідати Україну
02.09.2011 | 20:05
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров запросив Прем'єр-міністра Саудівської Аравії у зручний для нього час відвідати Україну. Відповідне запрошення Глава Уряду передав у п'ятницю на зустрічі з Міністром фінансів Саудівської Аравії Ібрагімом аль-Ассафом.

"Я запрошую Главу Вашого Уряду відвідати Україну. Ми з радістю його зустрінемо, і давайте будемо поглиблювати нашу двосторонню співпрацю", - сказав Микола Азаров.

Він підкреслив, що протягом останніх років рівень двостороннього товарообігу перебуває на високому рівні і є перспективи для його збільшення.

Прем'єр-міністр запропонував Саудівській Аравії співпрацю в галузі машинобудування, енергетичній галузі, сільському господарстві, військово-промисловій сфері, літакобудуванні, космічній сфері. Глава Уряду також запропонував бізнесу Саудівської Аравії інвестувати в українську інфраструктуру.

Микола Азаров відзначив також, що Україна занепокоєна постійними фактами піратства у Західній частині Індійського океану і в Аденській затоці. Він запропонував Саудівській Аравії співпрацю українських ВМС у боротьбі з піратством.

"Україна готова створити формат українсько-саудівського співробітництва як на двосторонньому рівні, так і в межах міжнародних організацій для активізації протидії тероризму, екстремізму, організованій злочинності, торгівлі людьми, незаконній міграції, торгівлі зброєю та наркотиками", - підсумував Микола Азаров.

Міністр Ібрагім аль-Ассаф підтримав ініціативу України та пообіцяв передати її на розгляд свого Уряду.

версія для друку