українська російська англійська
Українська делегація у Польщі візьме участь у Міжнародній виставці оборонної промисловості
05.09.2011 | 09:23
Прес-служба Міністерства оборони

Розпочався візит делегації вітчизняного оборонного відомства на чолі з Міністром оборони України Михайлом Єжелем до Республіки Польща.

Головна мета візиту української військової делегації полягає в участі у заходах 19-ї Міжнародної  виставки оборонної промисловості, яка проходитиме у місті Кєльце.

В рамках проведення Міжнародної виставки Міністр оборони України Михайло Єжель та представники української військової делегації ознайомляться з новітніми розробками і технологіями оборонної промисловості різних країн світу, перспективними зразками озброєння та військової техніки, військового обладнання, сучасними напрямами модернізації та тенденціями розвитку систем озброєнь.

Зокрема, представники вітчизняного оборонного відомства спостерігатимуть за динамічним показом систем озброєнь і бойової техніки Війська Польського, відвідають польську експозицію оборонно-промислового комплексу, зокрема, компаній “Bumar” та “WB Electronics”.

Також заплановані зустрічі Міністра оборони України Михайла Єжеля з Міністром національної оборони Республіки Польща Томашем Сємоняком та заступником Міністра національної оборони Республіки Польща з питань озброєння та модернізації Марчіном Ідзіком.

Візит делегації вітчизняного оборонного відомства на чолі з Міністром оборони України Михайлом Єжелем до Республіки Польща триватиме до 7 вересня.

 

 

версія для друку