українська російська англійська
Під час Євро-2012 у поїздах працюватимуть волонтери
05.09.2011 | 12:11
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Укрзалізниця оголосила конкурс з відбору волонтерів серед студентів вищих навчальних закладів залізничного транспорту ІІІ-ІV рівня акредитації  зі знанням іноземної мови для їх роботи у пасажирських поїздах на період проведення в Україні чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Передбачено, що волонтери у пасажирських поїздах надаватимуть інформаційні послуги та всіляку допомогу.

Конкурс триватиме місяць з 15 вересня по 15 жовтня поточного року. У волонтери будуть набиратися студенти віком від 18 до 23 років, що володіють розмовною англійською мовою.  Переваги матимуть студенти, що володіють ще якоюсь іноземною мовою, крім англійської. Також серед вимог - виважене рішення стати волонтером, щире бажання надавати допомогу, бути доброзичливим і урівноваженим, вміння посміхатися та працювати у колективі.

В Укрзалізниці впевнені, що для студентів-залізничників робота волонтером під час проведення Євро-2012 – можливість професійного удосконалення та унікальний життєвий досвід. Для волонтерів виготовлять спеціальну уніформу, і після  закінчення турніру вони отримають її у подарунок. Крім того, студенти, що допомагатимуть у перевезенні вболівальників, отримають подарунки.

 

версія для друку