українська російська англійська
Міністри закордонних справ України та Росії обговорили стан двосторонніх відносин
05.09.2011 | 15:32
Прес-служба Міністерства закордонних справ

У рамках робочого візиту в Російську Федерацію Міністр закордонних справ України, Голова комітету міністрів Ради Європи Костянтин Грищенко провів двосторонню зустріч з Міністром закордонних справ Російської Федерації Сергієм Лавровим.

Під час візиту сторони обговорили стан українсько-російських відносин, зокрема актуальні питання двосторонньої взаємодії держав, а також хід виконання українсько-російських домовленостей та подальший графік двосторонніх контактів на найближчий період. Окрему увагу у ході цієї зустрічі було приділено питанню проведення наступного засідання міждержавної комісії.

Костянтин Грищенко та Сергій Лавров обмінялися думками щодо широкого спектру актуальних міжнародних проблем, а також обговорили шляхи взаємодії України та Росії на світовій арені, у тому числі, у рамках міжнародних організацій та регіональних об’єднань.

Сторони обговорили питання Азово-Керченського та Придністровського врегулювання, функціонування Чорноморського флоту РФ у Криму, гуманітарного співробітництва та розглянули прикордонні питання.

Окрему увагу під час зустрічі було приділено питанням європейської безпеки та контролю над озброєннями.

Разом з цим Міністри розглянули стан виконання Плану взаємодії між зовнішньополітичними відомствами України та Росії на 2011 рік.

Костянтин Грищенко та Сергій Лавров обмінялися думками щодо практичного досвіду Росії та України в рамках підготовки до проведення Олімпіади в Сочі 2014 року і в контексті майбутнього проведення Євро 2012 в Україні, а також обговорили питання взаємодії у розбудові інфраструктурних проектів.

 

версія для друку