українська російська англійська
"Антонов Фінанс" запрацює з 2012 року
05.09.2011 | 17:12
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков  прогнозує початок роботи компанії «Антонов Фінанс» вже з січня 2012 року. Про це він повідомив сьогодні, 5 вересня, під час прес-конференції щодо підсумків роботи галузі за літній період та за 8 місяців 2011 року.

«Антонов Фінанс» уже практично створений, - повідомив Борис Колесніков. – Оскільки бюджет прийнято, цього року у нього немає ресурсів для роботи. А вже з 1 січня компанія почне працювати».

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури України ухвалило рішення реорганізувати державну компанію «Лізингтехтранс» в «Антонов Фінанс», що дасть можливість забезпечити продаж літаків українського виробництва відповідно до правил продажу європейських повітряних суден.

Завдання Уряду – створити максимально вигідні умови для продажу вітчизняних літаків. На переконання Віце-прем'єр-міністра України, держава має компенсувати відсотки по кредиту заводу чи лізинговій компанії відповідно до світових норм. Таким чином, українському авіазаводу буде забезпечено ті правила продажу літаків, за якими працюють його прямі конкуренти – Embraer та Bombardier.

 

 

версія для друку