українська російська англійська
Андрій Клюєв: Права журналістів на професійну діяльність під час засідань Уряду будуть забезпечені
06.09.2011 | 09:51
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі

Права журналістів на професійну діяльність в Кабінеті Міністрів будуть дотримані, заявив у своєму блозі на сайті «Кореспондент» Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв.

Так він відреагував на колонку журналіста 5-го каналу Олексія Братущака, який звернув увагу на нові правила роботи журналістів під час щотижневих засідань Кабінету Міністрів після ремонту залу засідань та прес-центру. Журналіст висловив думку, що права представників ЗМІ на пересування і запис коментарів у стінах будівлі Уряду були обмежені.

«Сьогодні ми зустрілися з Олексієм у приміщенні Верховної Ради, і він пояснив, у чому суть його побоювань. Я вивчив ситуацію, що склалася. І вже дав доручення забезпечити комфортні умови роботи журналістів під час засідань Уряду, а також організувати доступ до міністрів для отримання необхідних коментарів. Сподіваюся, що результати ви зможете відчути вже найближчим часом. Якщо хочете, можете розцінювати цей крок як соціальний діалог в дії», - написав Андрій Клюєв.

За його словами, важливість соціального діалогу в нинішніх політичних і економічних умовах ніхто не відміняв. «І я підтверджую свої слова. Журналісти, на моє глибоке переконання, є важливою сполучною ланкою між владою і суспільством. Вони не тільки доносять до населення інформацію про діяльність уряду, вони щодня формують громадську думку», - заявив Перший віце-прем'єр-міністр.

У той же час він звернув увагу, що як політики і чиновники зобов’язані поважати права журналістів, так і представники ЗМІ повинні з розумінням ставитися до роботи центральних органів влади та дотримуватися встановлених правил поведінки. «Це - стандартні умови співпраці влади і медіа, які існують у всіх демократичних країнах», - зазначив Андрій Клюєв.

Він подякував представникам медіа за допомогу в поліпшенні роботи Уряду і висловив надію на продовження діалогу.

 

версія для друку