українська російська англійська
Україна розпочала консультації з французькою компанією щодо співпраці в постачанні зрідженого газу
06.09.2011 | 12:30
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

5 вересня в рамках візиту голови Державного агентства з інвестицій та національних проектів Владислава Каськіва до Франції відбулися консультації з підрозділом компанії «Газ де Франс Суец» - компанією «Еленджі», щодо співпраці з будівництва терміналу зрідженого газу на чорноморському узбережжі України.

Після завершення зустрічі Владислав Каськів відзначив, що наступним кроком очікуються консультації в розширеному форматі для обговорення шляхів постачання газу на український термінал.

Також він повідомив про зустріч з лідером на ринку інфраструктурифранцузькою компанією «Буїг Траво Публік», у ході якої обговорювалась реалізація спільних інфраструктурних проектів на концесійній основі.

Разом із цим відбулася зустріч з компанією «Альстом» щодо використання передових французьких технологій у сфері енергозбереження та транспорту.

За підсумками зустрічей очікується активна участь лідерів французького ринку у наступних тендерах в рамках реалізації Національних проектів.

Як повідомлялось раніше, в період з 5 по 7 вересня 2011 року відбувається робочий візит делегації Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України до Франції з метою проведення зустрічей з профільними державними структурами та представниками ділових кіл Франції, зацікавленими інвестувати в Україну.

 

 

версія для друку