українська російська англійська
Мінрегіон планує зменшити імпортозалежність українського будівництва
07.09.2011 | 09:58
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Модернізація економіки України, регіональний розвиток та покращення інвестиційного клімату неможливі без підйому такої системної галузі економіки, як будівництво. Останнє характеризується значною залежністю від імпортних будівельних матеріалів, що гальмує впровадження передових технологій та підвищує вартість будівництва. Для поліпшення ситуації на ринку Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробляє систему заходів зі стимулювання попиту на вітчизняні будматеріали, зокрема, щодо заміщення ними імпортних. Про це сьогодні повідомив Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Олександр Аліпов у ході конференції «Сучасні енергоефективні будівельні матеріали та проектні рішення в будівництві, ремонті, реконструкції та об'єктах інфраструктури».

За словами Першого заступника Міністра, відбувається пошук інфраструктурних майданчиків для розміщення вітчизняних підприємств з виробництва будматеріалів. Як варіант, для цього можуть бути використані потужності непрацюючих сьогодні промислових підприємств.

«Ми серйозно займаємося імпортозаміщенням. Міністр поставив завдання: зробити так, щоб наші будматеріали і будівельні деталі були вітчизняними, при цьому їх якість відповідала провідним міжнародним стандартам. Є цілий ряд директив з пошуку майданчиків, пошуку інвестиційних територій, де можна буде розміщувати, пропонувати для будівництва того чи іншого виробництва», - наголосив О.Аліпов.

 

 

 

версія для друку