українська російська англійська
Микола Азаров поставив завдання до 1 жовтня завершити підготовку до опалювального сезону
07.09.2011 | 10:59
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров поставив завдання до 1 жовтня стовідсотково підготувати підприємства паливно-енергетичного комплексу до зими, а до 10 жовтня всі регіони мають подати в Уряд комплексний звіт про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період. Відповідне доручення Глава Уряду дав під час засідання Кабінету Міністрів України.

Контролювати цей процес Микола Азаров доручив Міністру енергетики та вугільної промисловості і Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

При цьому Прем’єр-міністр вимагає звернути особливу увагу на забезпечення теплом шкіл та медичних закладів. «Про це ніхто, крім держави, не потурбується. Тому перше ж повідомлення про те, що десь мерзнуть діти або хворі, буде направленням на біржу праці для глави місцевої адміністрації і відповідного керівника», - заявив Микола Азаров.

Глава Уряду також звернувся до громадян робити все можливе для економії енергоресурсів. «Тому що в умовах виритої для всього суспільства «газової ями» - кабального газового контракту - зачинене вікно, утеплені двері і ощадливе використання газової плитице питання і патріотизму, і виживання», - зазначив він. За його словами залишається ризик аварій, втрат тепла, понаднормового витрачання енергоресурсів через те, що близько 30% котелень ще не відремонтовані і не завершено комплексну підготовку 20% житлового фонду. «Вимагаю від Першого віце-прем’єр-міністра Клюєва, якому доручено координувати підготовку до зими, направити всі ресурси і зусилля на ліквідацію ризиків аварій і втрат енергії», - додав Микола Азаров.

 

версія для друку