українська російська англійська
Микола Азаров: Для Уряду немає важливішої теми, ніж підвищення оплати праці людей і створення нових робочих місць
07.09.2011 | 11:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

«Для Уряду немає важливішої теми, ніж обґрунтоване підвищення оплати праці наших людей і нові, більш продуктивні робочі місця. Це найбільша державна справа». Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров, розпочинаючи засідання Уряду.

За його словами, саме з цього повинні виходити керівники підприємств, а особливо ті, які мають податкові стимули. «Так, Податковий кодекс дав легкій промисловості такий стимул для модернізації виробництва і підвищення зарплат працівників. Що ти модернізував? Чому не поділився стимулом до праці з найманими працівниками? Куди ж ти використав ці кошти?», - зазначив Микола Азаров, коментуючи свою робочу поїздку на підприємство «Ярослав».

Нагадаємо, 2 вересня 2011 року під час ознайомлення з роботою приватного підприємства «Ярослав» Прем’єр-міністр України Микола Азаров поцікавився у працівників підприємства наскільки у них зросла заробітна плата після запровадження норми Податкового кодексу, яка звільняє вітчизняну легку промисловість від сплати податку на прибуток. Його поінформували про незначне збільшення зарплати – приблизно на 50 грн. Микола Азаров також заявив, що Уряд перевірить цільове використання підприємствами легкої промисловості коштів, отриманих від податкових пільг.

версія для друку