українська російська англійська
Микола Азаров: Система держзакупівель повинна передбачати чіткі переваги для виробника вітчизняної продукції
07.09.2011 | 11:25
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявляє, що при внесенні змін до законодавства про державні закупівлі необхідно передбачити чіткі переваги для безпосереднього виробника вітчизняної продукції. Про це він заявив під час засідання Уряду.

За його словами, часто трапляється, що в реальних умовах успішний вітчизняний виробник не виграв жодного тендеру на державні закупівлі, проте це зробили посередники з його ж товарами. «Це абсолютно неприйнятна система відносин в сфері державних закупівель. У змінах до неї, які я доручив розробити, вимагаю передбачити чіткі переваги для безпосереднього виробника вітчизняної продукції», - заявив Глава Уряду.

За його словами, коли це буде зроблено, можна буде цілком обґрунтовано вимагати відповідальності і від приватних власників: «Уряд дає їм стимули і створює умови для більш прибуткової роботи, для нарощування обсягів виробництва. І ми хочемо побачити результат не в нових палацах і автомобілях - службових або приватних - а у підвищенні продуктивності і якості праці, в нових робочих місцях і в збільшенні зарплати робітників».

 

версія для друку