українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Прийняття пенсійної реформи дозволить стабільно виплачувати й підвищувати пенсії
07.09.2011 | 13:42
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра - Міністра соціальної політики

Прийняття пенсійної реформи зробить пенсійну систему життєздатною і забезпечить стабільну виплату та підвищення пенсій. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко сьогодні журналістам у Києві. «Це дуже важливо для України. Це гарантія, що бюджет Пенсійного фонду буде стабільним і стабільно будуть виплачуватися пенсії. Ми заклали тенденцію ефективної роботи пенсійної системи», - підкреслив Віце-прем'єр-міністр. Урядовець додав, що згідно з прогнозами, у 2012 році дефіцит бюджету ПФ становитиме 2,2 млрд. грн. проти 17 млрд. грн. в нинішньому.

За словами Сергія Тігіпка, зараз необхідно підсилити пенсійну реформу легалізацією ринку праці і заробітних плат, яка, зокрема, дозволить значно збільшити надходження до соціальних фондів. Відповідне законодавство вже підготовлено Міністерством соціальної політики. «Якщо нам вдасться провести законодавство щодо легалізації заробітної плати, то ми зможемо вийти на бездефіцитність Пенсійного фонду і перейти до збільшення пенсій», - сказав урядовець.

Сергій Тігіпко також нагадав, що Міністерство соціальної політики вже підготувало законопроект про «осучаснення» пенсій, який передбачає перерахунок пенсій на основі більш актуальних показників середньої заробітної плати. Це дозволить збільшити виплати для 60% пенсіонерів.

 

 

версія для друку