українська російська англійська
Микола Азаров допоміг луганчанину з лікуванням
07.09.2011 | 15:15
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров допоміг жителю міста Первомайськ Луганської області Олександру Зацаренському вирішити питання щодо безкоштовного лікування тазостегнових суглобів.

Про свою проблему луганчанин написав Главі Уряду на його особистій сторінці у соціальній мережі «Фейсбук». Він, зокрема, поскаржився Миколі Азарову, що уже чотири місяці поспіль не може отримати вкрай потрібну йому і належну згідно із законом безкоштовну операцію з ендопротезування тазостегнових суглобів.

Прем’єр-міністр дав доручення профільним міністерствам розібратися в ситуації і оперативно вирішити питання щодо забезпечення лікування цього громадянина в повному обсязі.

У результаті втручання Миколи Азарова, Олександр Зацаренський направлений на лікування до Українського державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності (м. Дніпропетровськ). Після лікування за рахунок коштів луганського обласного бюджету хворому буде придбано протез тазостегнового суглоба, операцію із заміни якого проведе Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. Сітенка (м. Харків).

 

версія для друку