українська російська англійська
Укрзалізниця розвиватиме електронний документообмін у вантажному сполученні з країнами СНД
07.09.2011 | 16:08
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Українські залізничники розвиватимуть електронний документообіг у зовнішньому вантажному сполученні. Першими ініціативу Укрзалізниці підтримали найближчі сусіди: Росія та Білорусь, про це на прес–конференції розповів журналістам начальник Головного комерційного управління Укрзалізниці Володимир Іващук.

Вже в наступному році на пілотному полігоні Харків-сортувальна – Козача Лопань – Бєлгород усі передаточні документи між українською та російською залізничними адміністраціями будуть оформлюватися в електронному вигляді, спочатку на порожні вагони, а потім і на завантажені.

Зростає кількість документів на перевезення вантажів, що оформлюється в електронному вигляді між Укрзалізницею та Білоруською Чавункою. Зокрема, якщо в липні 2010 року з Білорусії в електронному вигляді надходило лише 40% перевізних документів, то у липні поточного року їх кількість досягла 86,2%. Такий суттєвий ріст свідчить про цілеспрямовану роботу білоруських колег-залізничників по удосконаленню сервісу обслуговування клієнтів та підвищенню ефективності використання інформації в автоматизованих системах. Планується, що у вересні-жовтні поточного року на зустрічі з білоруськими колегами фахівці головного комерційного управління Укрзалізниця напрацюють план заходів з поступового впровадження повного електронного документообміну в вантажних залізничних перевезеннях між братніми країнами.

«Питання технологічні ми вирішимо швидко. Основні проблеми міждержавного електронного обміну залежать від таких речей, як транскордонна нормативна база», – наголосив начальник комерційного Главку Володимир Іващук.

 

 

версія для друку