українська російська англійська
Аеродромний комплекс в Харкові планується відкрити до кінця року, - Борис Колесніков
07.09.2011 | 17:29
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Відкриття аеродромного комплексу в Харкові планується здійснити наприкінці 2011 року. Про це повідомив сьогодні, 7 вересня, Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков  під час робочої поїздки до Харкова.

«Сподіваюся, що ми відкриємо його не пізніше останньої декади грудня. Усе залежить від швидкості виконання робіт», - сказав він.

Коментуючи проблемні аспекти підготовки до Євро-2012 Борис Колесніков зазначив, що найбільш актуальним питанням досі залишається підготовка персоналу. «Проте коли  я дивлюся на українську молодь – у мене немає жодних сумнівів у тому, що Україна достойним чином проведе Євро-2012», - заявив Віце-прем'єр-міністр України.

Щодо візиту Президента УЄФА Мішеля Платіні до України, що запланований на 26-27 вересня, Борис Колесніков заявив, що Україною на найвищому рівні виконані всі зобов’язання та обіцянки, що були озвучені минулого року. «Мішель Платіні побачить суттєве просування України у рамках підготовки до Євро-2012», - підкреслив Віце-прем'єр-міністр.

 

версія для друку