українська російська англійська
9 вересня Андрій Клюєв у Польщі візьме участь у економічному форумі
08.09.2011 | 09:22
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі

9 вересня Перший віце-прем'єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв відвідає з робочим візитом Республіку Польща, де візьме участь у XXІ економічному форумі в м. Криниця-Здруй.

У рамках економічного форуму Андрій Клюєв візьме участь у Конференції міністрів економіки держав-членів «Східного партнерства». Темою для обговорення на конференції є: «Розширення єдиного ринку на країни Східного партнерства – взаємовигідний поштовх для економічного зростання – нова концепція політики сусідства».

У конференції також запланована участь Віце-прем’єр-міністра, Міністра економіки Республіки Польща Вальдемара Павляка, Міністра економіки Вірменії Тіграна Давтяна; Міністра економіки Грузії Вєри Кобалії, Віце-прем’єр-міністра, Міністра економіки Республіки Молдова Валеріу Лазаря; Міністра економічного розвитку Азербайджану Шахіна Мустафаєва.

XXI Міжнародний економічний форум в Криниці проходить під гаслом «Європейські дилеми: партнерство чи протиборство. Організатори запросили понад 1700 учасників з Європи, Центральної Азії та США. В програмі цьогорічного Форуму передбачено проведення пленарних засідань та близько 100 панелей, поділених на 11 тематичних блоків.

Економічний форум в м. Криниці-Здруй найбільший такого формату традиційний захід у Центральній та Східній Європі, організатори якого позиціонують його як «Східний Давос».

В основі Економічного Форуму в Криниці лежить ідея обміну досвідом в процесі формування економіки на ринкових засадах, проведення приватизації, запровадження нових технологій і технологічних процесів для виробництва конкурентоспроможних товарів, оперативного реагування на зміни ринку тощо. До участі у Форумі запрошуються відомі політики, парламентарії, підприємці, бізнесмени, фінансисти, які мають вплив на формування державної економічної політики в своїх країнах і котрі в щоденній практиці реалізують торгово-економічну співпрацю у цьому регіоні Європи.

Щорічно засідання Форуму широко висвітлюються провідними польськими та європейськими ЗМІ (близько 100 редакцій).

 

 

версія для друку