українська російська англійська
Сергій Тігіпко допускає зменшення єдиного соціального внеску на 2%
08.09.2011 | 14:41
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра України - Міністра соціальної політики

Паралельно з підготовкою законодавства щодо легалізації ринку праці і заробітних плат Уряд розглядає можливість зниження соціального внеску для роботодавців на 2%. Про це сьогодні повідомив Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко під час брифінгу в Кабінеті Міністрів.

«У тому законі, який ми зараз доопрацьовуємо, ми передбачаємо вийти на максимальне скорочення соціального внеску на 2%», - заявив Сергій Тігіпко. Він додав, що сьогодні в середньому відрахування до соціальних фондів становлять 41,2% від фонду заробітної плати. На думку Віце-прем'єр-міністра, можливе і подальше зменшення відрахувань за умови, що частка офіційних заробітних плат буде зростати. «2% - це буде дуже хороший старт для діалогу з роботодавцями. Це буде перший крок. І якщо ми будемо бачити, що легалізація йде, що зарплат в конвертах стає менше, тоді ми будемо робити наступний крок», – сказав він.

Сергій Тігіпко зазначив, що Міністерство соціальної політики підготувало 4 законопроекти щодо легалізації заробітних плат та ринку праці, які після обговорення з громадськістю будуть внесені на розгляд парламенту.

 

версія для друку